צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
זקוקים לעזרה? תשאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי!

אודותינו


חברת שיא החיסכון בע"מ ייעוץ משכנאות פרטי הוקמה בשלהי 2004 ע"י יואב בן שימול. אני חלוץ בתחום ומאחורי 18 שנות ניסיון בייעוץ עצמאי.

לאורך השנים נצבר ניסיון רב וזוהו פערים גדולים, הבאים לידי ביטוי בגובה ההחזר החודשי ובאיכות המשכנתא לאורך שנותיה.  ישנו הבדל מהותי בין משכנתא הנלקחת ישירות מהבנק, באמצעות אנשי המכירות של הבנק, לעומת משכנתא הנלקחת באמצעות איש מקצועי בלתי תלוי, המרכיב תמהיל משכנתא אופטימלי, המתאים לאופיו ולאורח חייו של הלקוח.  יועץ משכנתאות אובייקטיבי משתמש בידע הנרחב שלו אודות שוק המשכנתאות, ומתעל אותו לטובת הלקוח.

אני עובד עם מגוון רחב של הנהלות הבנקים למשכנתאות, הקשר ההדוק עם הנהלות הבנקים מאפשר לי לקבל מענה מהיר ללקוחותינו, וכן לקבל אישורים להלוואה בתנאים האופטימליים, תוך מספר שעות עד יממה.

מטרתי שהלקוח יקבל את המשכנתא המותאמת ביותר לצרכיו וליכולתו ולהתנהלותו הפיננסית , על מנת שיוכל להתנהל איתה לאורך התקופה ללא כל הפרעות ותנודות חדות למיניהן.

המהלכים העיקריים שלי בייעוץ למשכנתאות

* ייעוץ וליווי לקבלת משכנתא חדשה-לרוכשי דירות חדשות ולבניית בתים צמודי קרקע.

* ייעוץ וליווי לקבלת משכנתא נוספת– לבעלי משכנתא קיימת.

* יעוץ וליווי להלוואה לכל מטרה הלוואה עסקית– ללקוחות פרטיים וחברות

* מחזור משכנתא– בהתאם לדרישת הלקוח – סגירת הלוואה קיימת ופתיחתה מחדש בתנאים האופטימליים ביותר הקיימים בשוק המשכנתאות באותו רגע נתון.

* ליווי פיננסי לקבלנים וליזמים – החל משלב אישור הכסף ועד קבלתו לפי שלבים לאורך הבניה.

* ליווי קבוצות רכישה– משלב איסוף המסמכים ועד החתימות בבנק, לבעלי הדירות יש אפשרות בתום הבניה ולאחר קבלת המפתח, לשפר באמצעותנו את תמהיל המשכנתא, מותאם לצרכיהם בלבד וזאת בהנחה גדולה של 40% על המחיר הקיים באותו זמן ללקוחות חדשים בבנק, אשר ייתן את התנאים הטובים ביותר באותו זמן נתון.

לאור קשריי וניסיוני עם הגורמים הנוספים המעורבים בהליך המשכנתא, אני מקצר את זמן התהליך עד למינימום הנדרש וזאת בשיתוף פעולה עם נוטלי המשכנתא.

בין לקוחותינו: שכירים ועצמאים, דתיים וחילוניים, אנשי התיישבות והתנחלויות, אנשי חינוך ובעלי משרות רמות בחברות פרטיות וציבוריות, עו"ד ,רו"ח, כלכלנים, היי-טק, אנשי אקדמיה ובעלי מקצועות חופשיים למיניהם.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר:

נייד: 054.4484447 | פקס: 053.7979922

יואב בן שימול יועץ משכנתאות פרטי בכיר