צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
זקוקים לעזרה? תשאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי!

משכנתא לזכאים, מסלולים אופטימליים וייעוץ מקצועי


מחירי הדיור בארץ נחשבים גבוהים במיוחד וממשיכים לעלות בהתמדה ורוב האנשים המעוניינים לרכוש דירה, זקוקים להלוואת משכנתא על-מנת לממן אותה.

משכנתא לזכאים היא אחד מהמוצרים הפיננסיים היעילים ביותר, עבור מי ששואל את עצמו, איך לוקחים משכנתא ומצליחים לעמוד בתשלומים לאורך זמן, ללא קושי כלכלי. לכן, כדאי להכיר מסלולי משכנתא שונים, שיסייעו לכם גם לגבש החלטה לגבי רכישת נכס כזה או אחר וגם לפרוע את ההלוואה, בתנאים משתלמים. 

איך בודקים אילו מסלולי משכנתא קיימים?

כל מי שמעוניין לקחת משכנתא, יכול לפנות לבנק ולברר לגבי מסלולי משכנתא זמינים. עם זאת, חשוב לזכור כי יועצי משכנתאות של בנקים, משרתים בראש ובראשונה את האינטרסים של המוסד הפיננסי שהם משויכים אליו.

לכן, יש חשש מסוים כי האינטרסים של הלקוחות שרוצים לברר איך לוקחים משכנתא, נדחקים הצידה. כדי לנטרל את החשש הזה, מומלץ לפנות לחברה מקצועית, אמינה ובלתי תלויה, המתמחה במסלולי משכנתא, יכולה לבצע עבורכם בדיקת זכאות למשכנתא ובנוסף, להמליץ לכם על מסלולי משכנתא שישרתו את האינטרסים שלכם בלבד ויתאימו למצבכם הכלכלי. 

מה כדאי להביא לפגישה עם יועץ משכנתאות?

אם כבר קיבלתם אישור עקרוני למשכנתא מהבנק, כדאי להביא אותו לפגישה עם יועץ המשכנתאות. אישור עקרוני למשכנתא, הוא מסמך שמפרט מסלולי משכנתא שהבנק מציע לכם והתנאים להם, כולל סכום משכנתא סופי. את המסמך הבנק מנפיק לאחר שמסרתם לו פרטים פיננסיים ולכן, הוא יכול לספק תמונה מהימנה ויסודית, ליועץ המשכנתאות שלכם.

ייעוץ מקצועי יבחן את התמהיל שקיבלתם ויבדוק אם הוא כולל למשל ריביות משכנתא מומלצות. במקרים מסוימים, ייעוץ משכנתא מקצועי יוכל להציע לכם תמהיל החזר משכנתא טוב יותר ובכל מקרה, יתכנו מקרים שבהם תגלו כי אתם יכולים לקחת משכנתא לזכאים.

 משכנתא לזכאים

החזר משכנתא לזכאים בעזרת משרד השיכון

משרד השיכון מעניק החזרי משכנתא לאוכלוסיות מסוימות העומדות בתנאי סף שנקבעו על ידו. למשל, קשישים, נכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה, חיילים נשואים, או אנשים הסובלים ממוגבלות מקצרת חיים, יכולים להגיש בקשה לזכאות.

גובה הסיוע הסופי במסלולי משכנתא לזכאים, נקבע על-ידי משרד השיכון והבינוי, באמצעות שיטת ניקוד המביאה בחשבון את מצבו המשפחתי, הבריאותי והפיננסי של לווה המשכנתא.