צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

החזר משכנתא: מה חשוב לדעת?


זוגות רבים לאחר החתונה שוקלים לקנות בית, או משפחות שמאסו בשכירות יקרה, ומעוניינים לקנות בית משלהם. בנסיבות אלו עולה סוגיית הלוואת המשכנתא. מדובר על הלוואה מהבנק, אשר מחזירים אותה באופן הדרגתי לפי המסלול שבחרתם, וכך אתם מגשימים חלום לבית משלכם, אך מצד שני, עליכם לדאוג להחזרים מסודרים לבנק באמצעות ההחזרים של המשכנתא. בדרך כלל החזר משכנתא לא עולה על שליש מהכנסות הבית, ואסור לו להיות יותר מ40% מהכנסות הבית נטו.

בימינו האומדן של ההחזר עבור המשכנתא לכל 100000 ₪, ל25 שנה, הוא 420 שקלים. וכן 8400 ₪ על כל שני מיליון מבחינת גובה ההחזר המשוער. יחד עם זאת, כל מקרה לגופו, ונבחן בהתאם לשיקולים כלכליים ומצב פיננסי בהווה. 

החזר משכנתא: טיפים מנצחים

הסוגייה של החזר משכנתא יכולה להיות מאתגרת לפעמים, אנשים לא תמיד יודעים מה מסלול ההחזר הנכון בשבילם. קבלו מאיתנו כמה טיפים בנושא זה של ההחזרים. קודם כל, תבחנו מודל של החזרים שתוכלו לעמוד בהם, ולא מעבר לתקציב שלכם. 

שנית, מומלץ שגובהו של ההחזר עבור המשכנתא יהיה שליש מהכנסות הבית של המשפחה, כדי לעמוד בגובה ההחזרים לאורך זמן. שלישית, אם אתם מתלבטים אודות ההחזרים המומלצים, תוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע שמומחים במשכנתאות שיוכלו לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת שתהיה לטובתכם לטווח הארוך.

מעוניינים בייעוץ אודות מסלול משכנתא מתאים לכם? 

לאחר שהבנתם מהו החזר משכנתא, כעת עליכם לבחון מה מסלול ההחזר הנכון ביותר עבורכם. תוכלו לבדוק בריקה כללית באמצעות מחשבון משכנתא אודות האפשרויות העומדות בפניכם, ולקבל גם ייעוץ משלים אצל מומחים למשכנתאות.  

החזר משכנתא

חברת "שיא החיסכון" היא דוגמא לחברה מיומנת ומקצועית, אשר תוכל לייעץ לכם בייעוץ איכותי ואמין, לבחירת מסלול המשכנתא המתאים ביותר עבורכם. ייעוץ זה יוכל להעניק לכם פרספקטיבה נוספת אודות קבלת ההחלטה הנכונה למסלול ההחזר האפקטיבי ביותר, וכן לבחון אפשרויות לגובה ההחזר האופטימלי שתוכלו לעמוד בו, בהתאם לגובה ההכנסה החודשית של המשפחה. אז מדוע אתם מחכים, צרו קשר עם נציגי החברה לקבלת ייעוץ!