צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
זקוקים לעזרה? תשאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי!

חברת ייעוץ משכנתאות לשירותכם


משכנתא היא הדרך הנפוצה ביותר לרכוש נכס. במקום לשלם את מלוא הסכום, הרוכשים יכולים לממן את עלות הנכס לאורך זמן באמצעות משכנתא. אבל לקבוע איזו משכנתא היא הטובה ביותר עבור הצרכים והמצב הספציפי שלכם יכולה להיות מטלה מסובכת. כאן נכנסת לתמונה חברת ייעוץ משכנתאות. יועץ הלוואות משכנתא יכול לעזור לכם להבין את מוצרי המשכנתא השונים העומדים לרשותכם ברגע הנתון וכן לעזור לפשט את תהליך הגשת הבקשה ובתקווה לקבל אישור עקרוני למשכנתא. 

המשכנתא לדירה היא לרוב ההלוואה הגדולה בחיינו, ולכן צריך להיעזר במקצוענים של התחום. על אף שלרוב הלווים אין ידע הפיננסי דרוש, כדי להחליט מהי הדרך לקחת המשכנתא הכי מתאימה עבורה, הרבה ישראלים מוותרים על ייעוץ משכנתאות עצמאי ובכך מפסידים הרבה כסף לבנקים.

כדי להשיג את המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם נעזרים ביועצי משכנתאות עצמאיים, אשר הם אלו האמורים להכיר את שוק המשכנתאות, בכל רגע נתון בבנקים השונים, ויודעים איך להשיג את התמורה הכי טובה לכסף שלך ולמטרות שלך.

יועץ משכנתאות פועל מהכרות אשר מבוססת על וותק כיועץ וכן על מספר תיקים רב שביצע והם אלה שעזרו לו לרכוש את הניסיון הרב בתחום - כדי למצוא מסלולים ייעוץ משכנתאות עצמאי הוא דרך מעולה! 

מה עושה חברת ייעוץ משכנתאות?

חברת ייעוץ משכנתאות מסייעת ללווה לקבוע את מוצר ההלוואה הטוב ביותר לצרכי ההלוואה הספציפיים שלו. היא יכולה להציע, להשוות ולהסביר את מוצרי ההלוואה השונים בשוק כיום, וביניהם משכנתא הפוכה או מחזור משכנתא, ולעזור לזהות את מוצר ההלוואה הטוב ביותר עבור הלווה הספציפי בהתבסס על מצבו הפיננסי, שיכול לכלול סכום המקדמה, ניקוד אשראי, יחס חוב להכנסה, או סוג הנכס הנרכש. החברה גם יכולה להשתמש במידע זה כדי לחפש ולהבטיח את שיעור הריבית ותנאי ההלוואה הטובים ביותר עבור הצרכים הספציפיים של הלווה.

חשוב להבהיר כי יועץ משכנתאות אינו נותן הלוואות משכנתא. החברה לא מעניקה את ההלוואה אלא עוזרת להניע את תהליך ההלוואה, תוך עבודה ישירה עם הגוף המלווה. בקצרה, תפקידה הוא קודם כל לעזור לכם לבחור את תוכנית ההלוואה הנכונה, לעבור על בקשת ההלוואה, ובסופו של דבר לעזור לכם לעבור את האישור להלוואה.

כיצד בוחרים חברת ייעוץ משכנתאות?

 מכיוון שאין רגולציה ליועץ משכנתאות ולכן כל אחד יכול להיות יועץ משכנתאות - חייבים יועץ משכנתאות בעל בקיאות בתחום זה!

• ותק: לא קיים פיקוח על רישיון יועץ משכנתאות, ולכן חשוב מאוד לבחור יועץ בעל וותק. חברת ייעוץ משכנתאות צריכה להיות בעלת ותק והצוות שלה חייב להיות מקצועי ומנוסה כדי להשיג לכם את התוצאות הטובות ביותר.

נדרש ניסיון בניהול תיקי לקוחות וידע רב, על מנת לבנות את תמהיל משכנתא המתאים ביותר עבורכם ולייצג אותכם באופן המיטבי מול הבנקים והגופים הפיננסיים השנים.

• המלצות: רצוי לבדוק תמיד המלצות מלקוחות קיימים על חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת, כמו תו אמון הציבור.

• פגישת ייעוץ משכנתא: בתחילת תהליך הייעוץ כדאי להיפגש עם היועץ לפגישת ייעוץ מקצועית, פגישת ייעוץ משכנתא בה הלקוח יוכל להתרשם מאיכותו המקצועית של היועץ.

חברת ייעוץ משכנתאות

חוסכים זמן – וכסף!

חברה מקצועית עצמאית לייעוץ משכנתאות, בתוך יומיים בלבד, נותנת אישור עקרוני למשכנתא. דבר שחוסך זמן רב בהתלבטויות, וגורם להימנע מביורוקרטיה מבלבלת שאותה צריך להכיר לעומק. 

יועץ המשכנתאות עוזר לכם להבין את העסקה שנכנסתם אליה מבחינה פיננסית ארוכת טווח, מנהל עבורכם משא ומתן מול הבנקים, בונה תמהיל משכנתא מותאם אישית ומלווה אותכם בתהליך לקיחת המשכנתא.

לא רק חיסכון זמן - מקבלים חיסכון גדול בהחזר הכולל של המשכנתא, פחות כסף שמגיע אל הבנק, יותר שמגיע אליכם! מקבלים ריביות טובות יותר, מקבלים תמהיל שמתאים לכם, באמצעות תכנון פיננסי מתקדם.

מהו אופן התשלום לחברה?

ליועצי משכנתאות משלמים עבור שירותיהם שכר טרחה המהווה אחוז מסכום ההלוואה הכולל המשולם רק עם סגירת ההלוואה, ויש לחשוף אותו באמצעות חוזה עם תחילת הקשר ובהצהרת הסיום אם ההלוואה תאושר. הלווה אחראי לתשלום העמלה, אך פעמים רבות ניתן להוסיף זאת לעלויות הסגירה ולשלם אותה בעת לקיחת ההלוואה.

אם אתם מקווים לקבל תכנית הלוואות מיוחדת או מעוניינים לדעת בוודאות מה יש לשוק להציע עבורכם, יואב בן שימול, יועץ משכנתאות לצידכם היא עזרה עצומה בקצירת חיסכון משמעותי.