צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
זקוקים לעזרה? תשאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי!

חברת ייעוץ משכנתאות לשירותכם


המשכנתא לדירה היא לרוב ההלוואה הגדולה בחיינו, ולכן צריך להיעזר במקצוענים של התחום. 

 על אף שלרוב הלווים אין ידע הפיננסי דרוש, כדי להחליט מהי הדרך לקחת המשכנתא הכי מתאימה עבורה, הרבה ישראלים מוותרים על ייעוץ משכנתאות עצמאי ובכך מפסידים הרבה כסף לבנקים.

כדי להשיג את המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם נעזרים ביועצי משכנתאות עצמאיים, אשר הם אלו האמורים להכיר את שוק המשכנתאות, בכל רגע נתון בבנקים השונים, ויודעים איך להשיג את התמורה הכי טובה לכסף שלך ולמטרות שלך.

יועץ משכנתאות פועל מהכרות אשר מבוססת על וותק כיועץ וכן על מספר תיקים רב שביצע והם אלה שעזרו לו לרכוש את הניסיון הרב בתחום - כדי למצוא מסלולים ייעוץ משכנתאות עצמאי הוא דרך מעולה! 

חברת ייעוץ משכנתאות

כיצד בוחרים חברת ייעוץ משכנתאות?

 מכיוון שאין רגולציה ליועץ משכנתאות ולכן כל אחד יכול להיות יועץ משכנתאות - חייבים יועץ משכנתאות בעל בקיאות בתחום זה!

• ותק: לא קיים פיקוח על רישיון יועץ משכנתאות, ולכן חשוב מאוד לבחור יועץ בעל וותק. חברת ייעוץ משכנתאות צריכה להיות בעלת ותק והצוות שלה חייב להיות מקצועי ומנוסה כדי להשיג לכם את התוצאות הטובות ביותר.

נדרש ניסיון בניהול תיקי לקוחות וידע רב, על מנת לבנות את תמהיל משכנתא המתאים ביותר עבורכם ולייצג אותכם באופן המיטבי מול הבנקים והגופים הפיננסיים השנים.

• המלצות: רצוי לבדוק תמיד המלצות מלקוחות קיימים על חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת, כמו תו אמון הציבור.

• פגישת ייעוץ משכנתא: בתחילת תהליך הייעוץ כדאי להיפגש עם היועץ לפגישת ייעוץ מקצועית, פגישת ייעוץ משכנתא בה הלקוח יוכל להתרשם מאיכותו המקצועית של היועץ.

חוסכים זמן – וכסף!

חברה מקצועית עצמאית לייעוץ משכנתאות, בתוך יומיים בלבד, נותנת אישור עקרוני למשכנתא. דבר שחוסך זמן רב בהתלבטויות, וגורם להימנע מביורוקרטיה מבלבלת שאותה צריך להכיר לעומק. 

יועץ המשכנתאות עוזר לכם להבין את העסקה שנכנסתם אליה מבחינה פיננסית ארוכת טווח, מנהל עבורכם משא ומתן מול הבנקים, בונה תמהיל משכנתא מותאם אישית ומלווה אותכם בתהליך לקיחת המשכנתא.

לא רק חיסכון זמן - מקבלים חיסכון גדול בהחזר הכולל של המשכנתא, פחות כסף שמגיע אל הבנק, יותר שמגיע אליכם! מקבלים ריביות טובות יותר, מקבלים תמהיל שמתאים לכם, באמצעות תכנון פיננסי מתקדם.