מחזור משכנתא


בעקבות אחוזי ריבית נמוכים בשנים האחרונות נפתח חלון הזדמנויות למי שקיבל משכנתא בריביות גבוהות מהנתונות היום בבנק, ישנה אפשרות לסגור את ההלוואה הראשונה ולפתוח אותה מחדש בריביות הנמוכות והחדשות ובכך ליצור חיסכון משמעותי בסך כל תשלום המשכנתא.

גם כאן חברת ייעוץ חיצונית בעלת יתרון משמעותי בבניית תמהיל המשכנתא החדשה מכיוון שאנו עובדים עם מספר בנקים ביכולתנו להשיג תנאים זולים מעבר למה שהלקוח הפרטי יכול לקבל מהבנק וכמובן שבניית תמהיל משכנתא היא החשובה ביותר מסך כל התהליך וכבר ציינו לעיל שהיצתרון המרכזי בכל תהליך המשכנתא הוא תכנון נכון של התמהיל.

לקוח המעוניין במיחזור משכנתא צריך להמציא את המסמכים בדומה לבקשת משכנתא חדשה, ובנוסף עליו להראות התנהלות תקינה בתשלומי המשכנתא לאורך השנה האחרונה. מרגע קבלת האישור בבנק על כל תנאי המשכנתא, גובה הריבית, משך תקופת המשכנתא, למעשה תמהיל המשכנתא. הלקוח מוזמן לבנק, בשלב ראשון לשם חתימה על תנאי המשכנתא, ובמעמד זה, במקום מסמכים למוכר כמו במשכנתא חדשה, הוא יקבל מסמכים לבנק שממנו הוא פורע את ההלוואה ושאר המטלות כמעט זהות.

 *במצב שהלקוח נשאר באותו בנק אזי התהליך הינו מספר ימים בודדים.

הלוואה לכל מטרה

הלוואה זו ניתנת בעבור שעבוד נכס פרטי לצרכים פרטיים ולא עסקיים.  

גובה הריבית משתנה מאוד בין בנק לבנק, הריביות הינן גבוהות ממשכנתא חדשה או ממחזור משכנתא בטווח של 1% עד 4% תלוי בסוג הבקשה, מטרת ההלוואה, וכל שאר נתוני האשראי של הלקוחות.

התהליך הינו קבלת אישור להלוואה כמובן מול המצאת מסמכים (הוכחת בעלות על הנכס, תלושי משכורת או דוחות כספיים במצב שהאיש עצמאי, עו"ש וצילום תעודת זהות). לאחר החתימה בבנק על המשכנתא התהליך הינו בין ימים ספורים מכיוון שכובד המשקל הינו על הלקוחות ולא על צד ג' (כמוכרים במשכנתא חדשה).

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר:

נייד: 054.4484447 | פקס: 053.7979922

מחזור משכנתא