משכנתא בייעוץ וליווי אישי

היתרון בתכנון משכנתא עם "שיא החיסכון"

גובה המשכנתא ויכולת החזר המשכנתא, הינם שני מרכיבים חשובים בקבלת ההחלטות, הן של הבנק ובעיקר של הלקוח 

מומלץ שסך ההחזר החודשי לא יעלה על 30% מסך גובה ההכנסות למשק ביתי (במקרים חריגים ניתן להחזיר עד 39%, מעבר לכך לא ניתן לקבל את אישור הבנק)

המומחים ב"שיא החיסכון" מתעדכנים באופן יום-יומי אודות גובה הריביות ומסלולי המשכנתאות השונים המוצעים על ידי הבנקים.  לאור היכרות רבת שנים עם המערכת הבנקאית ועם מספר לקוחות רב מאוד, אנו יכולים לתכנן עבור הלקוח את המשכנתא האופטימלית עבורו.  אנו מתכננים עבור הלקוח את תמהיל המשכנתא הזולה, הנכונה והבטוחה, באופן כזה שהלקוח שולט במשכנתא ולא המשכנתא שולטת בו.  ללקוח יש גמישות לבצע שינויים לאורך תקופת החזר המשכנתא, שינוי בגובה ההחזר החודשי, ללא תהליך נוסף מורכב ומיגע מול הבנק למשכנתאות, אלא, באמצעות 3 דקות של מאמץ, באמצעות משלוח פקס לבנק לשינוי תנאי המשכנתא.

לזה אנו קוראים "לנהל את המשכנתא שלך" לעומת משכנתא שמנהלת אותך.  עצם ניהול המשכנתא על ידי הלקוח יכול להביא לחיסכון של עשרות אלפי שקלים.

חישוב המשכנתא מטעם הבנק נעשה על פי גובה הריבית, הלקוח בוחר את הריבית המתאימה עבורו (או כזו שהוא חושב שמתאימה לו) ובהתאם לגובה הריבית, הבנק מחשב את סוג הריבית ומשך החזר המשכנתא (בחודשים ובשנים).

ב"שיא החיסכון" אנו מרכיבים עבור הלקוח את מסלול המשכנתא הטוב ביותר עבורו, המתבסס על כל מרכיבי המשכנתא וכולל את האותיות הקטנות, וכל זה כבר בפגישת הייעוץ הראשונה.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר:

משרד: 03-6030025 | נייד: 054-4484447 | פקס: 057-7979922