צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
זקוקים לעזרה? תשאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי!

משכנתא בייעוץ וליווי אישי

היתרון בתכנון משכנתא עם "שיא החיסכון"

גובה המשכנתא ויכולת החזר המשכנתא, הינם שני מרכיבים חשובים בקבלת ההחלטות, הן של הבנק ובעיקר של הלקוח 

מומלץ שסך ההחזר החודשי לא יעלה על 30% מסך גובה ההכנסות למשק ביתי (במקרים חריגים ניתן להחזיר עד 39%, מעבר לכך לא ניתן לקבל את אישור הבנק)

מתלבטים לגבי משכנתא? פנו לשירות של ייעוץ משכנתאות פרטי

נטילת משכנתא היא אחד הצעדים הפיננסיים המשמעותיים ביותר בחייו של כל אדם. לכן, מומלץ לפנות לשירות של ייעוץ משכנתאות פרטי, אשר ילווה את התהליך המורכב. מצד אחד, מדובר בצעד שיש בצדו הרבה התרגשות, שכן הוא מעיד על רכישה של נכס חדש, שהוא לרוב שדרוג מהנכס הקיים – חדיש, גדול או יוקרתי יותר. מצד שני, הלבטים הכלכליים והלוגיסטיים הכרוכים בנטילת משכנתא הם משמעותיים ולכן תמיד כדאי שמישהו מקצועי ידריך לאורך התהליך.

איזה יועץ משכנאות כדאי לקחת?

אם אתם מחפשים יועץ משכנתאות תותח ומתלבטים בין כמה יועצי משכנתאות, חשוב שתבחרו בסופו של דבר בשירות ייעוץ משכנתאות פרטי ובלתי תלוי. הכוונה היא ליועץ הפועל באופן עצמאי ומטעם עצמו, ללא קשר לחברות המשכנתאות או הבנקים. חשוב לזכור כי יועצי משכנתאות מטעם הבנק, נאמנים בראש ובראשונה לאינטרסים של הארגון שמשלם להם משכורת – הבנק. לכן, יש חשש שאינטרסים אלו יתנגשו עם האינטרסים של הלקוחות – נוטלי המשכנתא ושבמקרים בהם תהיה התלבטות, היועץ יעדיף את טובת הבנק על פני טובת הלקוח, בעת בניית תמהיל המשכנתא. יועץ חיצוני הוא כזה שהאינטרסים של הלקוחות הם המנחים אותו והוא פועל רק לטובתם.

מושגים חשובים שכדאי להכיר

בתוך תהליך גיבוש המשכנתא, יש כמה מושגים שחשוב להכיר כדי להבין מהן ההשלכות של כל החלטה שתעשו בנושא. למשל, אם הבנק סירב לתת לכם משכנתא, יועץ משכנתאות בלתי תלוי, יכול לכוון אתכם היכן תוכלו לקבל משכנתא חוץ בנקאית. אם כבר יש לכם משכנתא, יועץ משכנתאות תותח יכול וצריך לפעול כדי לשפר את התנאים בהם אתם מקבלים אותה, פעולה הנקראת מיחזור משכנתא.

יועץ מקצועי יבנה לכם תמהיל אופטימלי

עוד סיבה לקחת ייעוץ משכנתאות פרטי, הוא שתמהיל המשכנתא שלכם יבנה בהתאמה אישית לצרכים שלכם. יועץ המשכנתא יבצע אתכם היכרות מסודרת ותהליך אפיון, על-מנת לגבש את התיק שלכם ולהחליט באיזה אופן נטילת המשכנתא תיטיב עמכם כמה שיותר, תוך חסכון של עשרות ועד מאות אלפי ₪ לאורך השנים. באופן זה כל התהליך מתקצר, כי היועץ מלווה אותו מתחילתו ועד סופו, בלי להתעכב או להיתקע בשל סעיפים לא ברורים.

ייעוץ משכנתאות פרטי

המומחים ב"שיא החיסכון" מתעדכנים באופן יום-יומי אודות גובה הריביות ומסלולי המשכנתאות השונים המוצעים על ידי הבנקים.  לאור היכרות רבת שנים עם המערכת הבנקאית ועם מספר לקוחות רב מאוד, אנו יכולים לתכנן עבור הלקוח את המשכנתא האופטימלית עבורו. 

אנו מתכננים עבור הלקוח את תמהיל המשכנתא הזולה, הנכונה והבטוחה, באופן כזה שהלקוח שולט במשכנתא ולא המשכנתא שולטת בו.  ללקוח יש גמישות לבצע שינויים לאורך תקופת החזר המשכנתא, שינוי בגובה ההחזר החודשי, ללא תהליך נוסף מורכב ומיגע מול הבנק למשכנתאות, אלא, באמצעות 3 דקות של מאמץ, באמצעות משלוח פקס לבנק לשינוי תנאי המשכנתא.

לזה אנו קוראים "לנהל את המשכנתא שלך" לעומת משכנתא שמנהלת אותך.  עצם ניהול המשכנתא על ידי הלקוח יכול להביא לחיסכון של עשרות אלפי שקלים.

חישוב המשכנתא מטעם הבנק נעשה על פי גובה הריבית, הלקוח בוחר את הריבית המתאימה עבורו (או כזו שהוא חושב שמתאימה לו) ובהתאם לגובה הריבית, הבנק מחשב את סוג הריבית ומשך החזר המשכנתא (בחודשים ובשנים).

ב"שיא החיסכון" אנו מרכיבים עבור הלקוח את מסלול המשכנתא הטוב ביותר עבורו, המתבסס על כל מרכיבי המשכנתא וכולל את האותיות הקטנות, וכל זה כבר בפגישת הייעוץ הראשונה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר:

משרד: 03-6030025 | נייד: 054-4484447 | פקס: 057-7979922