צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
זקוקים לעזרה? תשאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי!

קבלת משכנתא חדשה


ב"שיא החיסכון" אנו מרכיבים עבור הלקוח את המשכנתא הטובה ביותר, המתאימה לאורח חייו, להתנהגותו והתנהלותו הפיננסית של הלקוח.

בפגישת הייעוץ השנייה, בוחנים את המסמכים של הלקוח ואת תנאיו הפיננסיים ויכולת ההשתכרות, מרכיבים עבור הלקוח את תמהיל ההלוואה האופטימלית, מציגים בפניו 2 מסלולים אפשריים. בדרך זו, בעת שהלקוח יידרש לקבל החלטה איזו משכנתא עדיפה עבורו, הוא מצויד בכל השיקולים ויודע לנווט את עצמו למסלול הנכון ביותר עבורו.

שימו לב, ב"שיא החיסכון" אנחנו מתכננים עבורכם את תמהיל המשכנתא ולא המחשב! הבדל משמעותי מאוד בהתנהלות המשכנתא. הלקוחות של "שיא החיסכון" מגיעים מוכנים ומקבלים תמורה מהירה. מיד עם המצאת המסמכים הנדרשים, מוגשת בקשה לבנק לאישור המשכנתא. לאור הקשר ההדוק בין הבנקים השונים לבין צוות המומחים בחברתנו, לקוחותינו נהנים מאישור על המשכנתא ועל התמהיל, תוך 24 שעות מרגע הגשת הבקשה, המשמעות היא – כבר למחרת היום הם יכולים לגשת לבנק לחתימה על המשכנתא ותנאיה.

חתימה על תנאי המשכנתא והמצאת מסמכים אחרונים לבנק המשכנתאות

עם החתימה בבנק למשכנתאות על תנאי המשכנתא, בהתאם לריביות ולתמהיל שאושרו מראש, הלקוחות מקבלים 'טופס טיולים', כלומר, סט של משימות שעליהם להשלים.

אנו ב"שיא החיסכון" מכוונים אתכם ומסייעים לכם לסיים את התהליך במהירות המרבית. רבים מבין לקוחותינו מסיימים תהליך זה בתוך 48 שעות ויש שלוקח להם 10 ימי עסקים, גם כך וגם כך זהו תהליך מהיר מהמקובל בענף. אנו עומדים לרשות לקוחותינו בכל שלב ומכוונים אותם לסדר הפעולות הנכון על מנת לסיים הכל על הצד הטוב ביותר.

אישורים נדרשים לקבלת משכנתא:

על הלקוחות להציג בפני הבנק את נתוני האשראי:

שלושה תלושי שכר אחרונים של כל אחד מבני הזוג

תדפיס חשבון הבנק הפרטי (עו"ש) למשך שלושת החודשים האחרונים בטרם בקשת המשכנתא

מסמכים ואישורים נוספים:

צילום תעודות הזהות של שני בני הזוג.

אישורים על רכישת הדירה ורישומה – אם נרכשה דירה  יש לצרף את חוזה הרכישה

מסמכים המאשרים כי הדירה רשומה על שמם – נסח טאבו / אישור זכויות מהמנהל / אישור זכויות מהחברה המשכנת / בר רשות.  אם עדיין לא נרכשה הדירה – לאחר הרכישה בני הזוג יציגו בפני הבנק את חוזה הרכישה ומסמך המאשר כי הדירה רשומה על שמם (כמפורט לעיל).

הצעת "שיא החיסכון" לגובה המשכנתא וההחזר החודשי

לאחר שהוגשו המסמכים לבנק, יואב בן שימול מתכנן את תמהיל המשכנתא הרצוי ללקוחות עפ"י פרמטרים חשובים שנאמרו לו על ידם. ומתוך כך בעצם יוצר תכנית כלכלית המבוססת על ריביות שונות. תמהיל משכנתא זה יוצר את המודל הכלכלי הזול ביותר והבטוח ביותר לאורך חיי המשכנתא.

חתימה על תנאי המשכנתא והמצאת מסמכים אחרונים לבנק למשכנתאות:

עם החתימה בבנק למשכנתאות על תנאי המשכנתא, בהתאם לריביות ולתמהיל שאושרו מראש, הלקוחות מקבלים 'טופס טיולים', כלומר, סט של משימות שעליהם להשלים.

אנו ב"שיא החיסכון" מכוונים אתכם ומסייעים לכם לסיים את התהליך במהירות המרבית.  רבים מבין לקוחותינו מסיימים תהליך זה בתוך 5 ימי עסקים, גם כך וגם כך זהו תהליך מהיר מהמקובל בענף.

אנו עומדים לרשות לקוחותינו בכל שלב ומכוונים אותם לסדר הפעולות הנכון על מנת לסיים הכל על הצד הטוב ביותר.

קבלת משכנתא חדשה

במסגרת טופס הטיולים ישנן 2 פעולות המתבצעות ע"י צד ג'

1. הערכת שווי הנכס שמאי  – הבנק מבקש אישור של שמאי מטעמו, האומד את שווי הנכס הנרכש.  דיווח של השמאי עובר ישירות מהשמאי לבנק למשכנתאות.  חשוב להבין שאומדן הנכס יקבע על פי הסכום הרשום בחוזה הקנייה או אומדן השמאות, הנמוך מבניהם.  כלומר, אם בחוזה הקנייה רשום כי הנכס נקנה ב 1 מיליון ₪ ואילו השמאי אומד את גובה הנכס ב 900 אלף ₪, אזי הלקוח יקבל אישור למשכנתא, על פי אומדן השמאות ובהתאם לתקנות בנק ישראל.

2. ביטוח משכנתא – הלקוח צריך להסדיר ביטוח חיים וביטוח נכס.  מטרת ביטוח החיים נועדה להבטיח שבמידה ואחד מבני הזוג נפטר בתקופת המשכנתא, חברת הביטוח מעבירה לבנק את סכום הביטוח (המשכנתא) ולבן הזוג הנותר בחיים, אין עול משכנתא.  ביטוח הנכס בא להגן על הבנק במצב שבו הנכס ניזוק ואינו ראוי למגורים, כתוצאה מרעידת אדמה, שיטפון, שריפה או כל נזק אחר, בו חברת הביטוח מעבירה את גובה סכום הביטוח (המשכנתא) לבנק ובזאת תמה חובת המשכנתא על הלקוח.

הלוואה לכל מטרה

הלוואה זו ניתנת בעבור שעבוד נכס פרטי לצרכים פרטיים ולא עסקיים 

 

גובה הריבית משתנה מאוד בין בנק לבנק, הריביות הינן גבוהות ממשכנתא חדשה או ממחזור משכנתא בטווח של 1% עד 4% 3% תלוי בסוג הבקשה, מטרת ההלוואה, וכל שאר נתוני האשראי של הלקוחות.

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת

מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר:

נייד: 054.4484447 | פקס: 053.7979922